Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Dashni E Par Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa kujtime ke me mu ato nuk mundesh me i harru
Sa kujime ke me mu a do t'munesh me i harru ?

Te betohem zemra ime 100 vjet ki mem kerku (2x)

Ref (2x):
Moj dashni dashni e par me pas dit
sa ke gabu kalon koha e kupton
se dikush mu um don

Ndoshta sonte s'me kerkon
E qka humbe se kupton (2x)

Por e di qe do t'pendohesh
Ose heret ose von

Ref (2x):
Moj dashni dashni e par me pas dit
sa ke gabu kalon koha e kupton
se dikush mu um don


Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Shpat Kasapi - Dashni E Par
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni E Par".
3. Video është e këngës "Dashni E Par", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0