Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Njeher Zemra Falet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shum kujtime ka kjo zemra ime
ky shpirti im
Shum kujtime mi le lendime
dhimbje pa mbarim

Sa e bukur ishe zemra foli ndryshe
nuk me deshte fort
Me dole tradhtare

Ref (2x):
Ti je e mire se edhe une kam zemer
sikur ti njesoj ti je mire se prap
te une do te kthehesh jo me ste pranoj

1 her zemra falet
1 her zemra ndalet

Kurr sum don tradhtija mbaron dashuria


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa

Shpat Kasapi - Njeher Zemra Falet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njeher Zemra Falet".
3. Video është e këngës "Njeher Zemra Falet", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0