Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Kom Lot Ne Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ka me marr o shpirt
Kam ne lot ne sy
Kam ne dhimbje ne zemer
Per koken tende un skam tjeter (2x)

Ah se spo me djeg ky mall
ky mall oj nan hajde zemer
maje besen
Per koken tende un skam tjeter (2x)


Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Shpat Kasapi - Kom Lot Ne Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kom Lot Ne Sy".
3. Video është e këngës "Kom Lot Ne Sy", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0