Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Bukurane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  26

Te kam then se e me shum se shum
perfekte e nuk ka fotograf qe te
reziston per cover je veshja jote
class duke gjet parat me bon kur ec
e un qe mbahem si fras kurgjo nuk
kam fjal dua ta di perse

Ref (2x):
Dale vajza bukurane jeten sharmante
na tranon, Dale naten ne lokale e
vajza te tjera xhelozojn

Fantastike magjike je si enderr a
net te dyt t'kam dasht nga momenti
par qe t'kam pa me sy veshja jote
class duke gjet parat me bon kur ec
e un qe mbahem si fras kurgjo nuk
kam fjal dua ta di perse

Ref (4x):
Dale vajza bukurane jeten sharmante
na tranon, Dale naten ne lokale e vajza te
tjera xhelozojn


Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/07/2012


Shpat Kasapi - Bukurane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukurane".
3. Video është e këngës "Bukurane", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 2