A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Shpat Kasapi - Hajde Sille  (Feat. Ton Voka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2012

2012-10-15T00:00:00

Featuring

Ton Voka

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"Bukurane"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012


Yeah ladies ladies we don't
stop mr. Vokaton we are
bleading the stage

Ouu... Yeayy.. Heeyy..

Sa her vi n'club ti po
vjen prap sa her qe t'shoh
sillem un pas qdo her pran teje
ndihem shum hot (ndihem shum hot)
sa her vi prap ti ne qdo qast
me ben te qmendem po me jep shkas
qdo her pran teje ndihem shum hot

Ref (2x):
Hajde sille hajde sille
pak ma shum ti dridhe
me neve ne bin ty mos ta nin

...

Ref (2x):
Hajde sille hajde sille
pak ma shum ti dridhe
me neve ne bin ty mos ta nin

Me neve ne bin ty mos ta nin

Ref (2x):
Hajde sille hajde sille
pak ma shum ti dridhe
me neve ne bin ty mos ta nin


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019