Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Qik E Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ne radh te par guxim si ke marr
t'kam prit nuk ke ardh
une ty te njoh e ti se me do
ne te dy jemi vet dhe prap
nuk me flet e din ti se s'kam
durim qe te vi un pas
ke qellim (3x)

Ref (2x):
Hey ti qik e mir e di
se ke t'veshtit me mu
sonte me dal se bashku
me e kall hajde ti mos prito
naten me mu shijo o-o-o-o

Ste kuptoj je ti shum e lig
matik sa me habit vjen qe
te shoh dhe pas nje fjal ti ik
ne te dy jemi vet dhe prap nuk
me flet e din ti se s'kam durim
qe te vi un pas
ke qellim (3x)

halellelelej (3x)
o-o-o-o

Ref (2x):
Hey ti qik e mir e di
se ke t'veshtit me mu
sonte me dal se bashku
me e kall hajde ti mos prito
naten me mu shijo o-o-o-o

halellelelej (3x)
o-o-o-o


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa

Shpat Kasapi - Qik E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qik E Mire".
3. Video është e këngës "Qik E Mire", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0