Audio

Shpat Kasapi - Rrugetimi Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2012

2012-07-10T15:36:02

Këngë e albumit:

"Bukurane"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrugetimi Jone" kënduar nga Shpat Kasapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shpat Kasapi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...