Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Do Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  95

Ti je dielli me i nxehte
zemren time si puhize leht po ma deh
ti je deti me i thell
hene e bardhe qe brenda vetes
ti me mbeshtjell
aaah

do te dua sa t'kem jet
ti me ke len pa streh
hape zemren tende
qe brenda un te fle

Puthja jote me pulson
e kerkova gjithandej
se gjeta dot
me qilim ta shtrova detin
perqafuar te kercejm un dhe ti

Do te prek sa te kem jet o shpirt
buzet tua me dhan jet, o me dhan drit
ahaaa

Do te dua sa t'kem jet
ti me ke len pa streh
hape zemren tende
qe brenda un te fle
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Shpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/05/2014
Festivali: Kenga Ime 2014


Shpat Kasapi - Do Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Dua".
3. Video është e këngës "Do Te Dua", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 3