A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shpat Kasapi - Inshallah


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/05/2016

2016-05-09T11:32:31

Sa here ndjen qe perpara s'ecen dot
I till i humbur, i vetem ndjehesh kot
Nate e zeze, erresira mbyt kado
pa shrpese ti ndjehesh e rrugen se gjen dot
behu i fort e mos u deshpro
se Allahu me ty esht gjithmon

in-sha-allah, in-sha-llah, in-sha-allah rrugen dot gjesh
in-sha-allah, in-sha-llah, in-sha-allah rrugen dot gjesh

Dhe sa here, ti gabime ben ne jete
pendim nuk ndjen
qdo gje esht e pa vlere
gabimtar ne vendimet qe ke marr
mendjen ndjek, zemren plot me turp e ke

Behu i fort, e mos u deshpro
se Allahu me ty eshte gjithmon

in-sha-allah, in-sha-allah, in-sha-allah rrugen dot gjesh
in-sha-allah, in-sha-allah, in-sha-allah rrugen dot gjesh


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019