Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Zemra E Braktisur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Braktisur".
3. Video është e këngës "Zemra E Braktisur", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Zemra E Braktisur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/04/2018

2018-04-19T17:53:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra E Braktisur" kënduar nga Shpat Kasapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shpat Kasapi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eri Qerimi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

as qee mendoja un pa ty te vazhdojaaaa
ishe jeta ime drita ime ne syte e mi
pse mua ma punove kur sme meritoje
pse zemren ma lendove se shum te desha ty
zemra jo nuk mundet te perballoj cdo siklet dhe cdo vuajtje qe shkaktove ti
je e pabes tradhtare
zemra u braktis ne fantazin te se shkuares
ne dashuri kishte sinqeritet por u zhgenjye u mbyt ne det.
un ty te kuptova tani e di se kush je ti
ti ke dy fytyra dhe un te dua kete gje si ta largoj
pse mua ma punoveeee kur sme meritojeeeee
zemren ma lendoveee sa shum te dua ty
zemra jo nuk mundet ta perballoj cdo vuajtje dhe cdo siklet qe e shkaktove ti
je e pabes tradhtare.
zemra u braktis ne fantazin te se shkuares
ne dashuri kishte sinqeritet por u zhgenjye u mbyt ne det.
zemra jo nuk mundet te perballoj cdo vujajte dhe cdo siklet qe shkaktove ti
je e pabes tradhtare
zemra u braktis ne fantazin te se shkuares
ne dashuri kishte sinqeritet or u zhgenjye u mbyt ne det.Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet