TEKSTESHQIP

Shpat Kasapi
Karamele Je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Karamele Je" kënduar nga Shpat Kasapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Gusht 2022, Shpat Kasapi publikon videoklipin "Karamele Je".
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200