A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpend Kerleshi (Pena)

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shpend Kerleshi (Pena) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 23 Shkurt 2017, Shpend Kerleshi (Pena) publikon videoklipin "Dashuri Si Paske Qene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bekim Ademaj

Ismajl Rexha

Artan Rexha

Jeton Rrudhani

Lindi Mehmeti

Erjadi

Alban Bala

Labinot Ademi

Leutrim Llozani

Bestrim Sadikaj (Besi)


Tags: Shpend Kerleshi, Pena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019