TEKSTESHQIP

Shpend Latifi & Lindon Berisha
Pare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pare" kënduar nga Shpend Latifi & Lindon Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një sukses sa më të madh, projekti muzikor erdhi tek artdhashësit i përpunuar këndshëm edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 5 Mars 2015.