TEKSTESHQIP

Shpend Latifi
Amanet
Lyrics
(Feat. Lendita Selimi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amanet" kënduar nga Shpend Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, ky produkt muzikor ka ardhur tek artdhashësit mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 31 Korrik 2018. Komponues i muzikës dhe autor i tekstit rezulton të jetë vetë artisti.