A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpend Limani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Shpend Limani is a popular singer of Ilahi music. Më datë 27 Qershor 2013, Shpend Limani & Metina Mustafa publikojnë videoklipin "O Muhammed". Më datë 16 Shtator 2015, Shpend Limani & Selma Bekteshi publikojnë videoklipin "Allah". Më datë 2 Qershor 2016, Shpend Limani publikon videoklipin "Ja Resulallah (Muhammed A.S)". Muzika e këngës u punua nga vetë Shpend Limani, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sedat Beqiri

Murtez Xhaferi

Amar Ismaili

Gazmend Hyda

Egzon Abazi

Nexhip Xhaferi

Riad Sulimani

Avdush Krosa

Orhan Regjepi

Naim Qukiqi


Tags: Shpend Limani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019