A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shpend Limani & Metina Mustafa - O Muhammed


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/06/2013

2013-06-27T18:10:51

ja resulalla ja ne bijuna ihtare kallahu liten sahana
o i derguar pejgamberi jon ty te zgjodhi zoti kshilla me naj dhan
kunte muaxhizun ue nurin lin nasi alem tena hakikaten en islamil gali
ishe mrekulli drit per ket njerzi ti na msove drejt islamin e shtrejt aaaaaaaa aaaaaa aaa
ente ja muhammedun ente ja guretuna ente alemtena allahu ekber nahnu ene kul
ti o muhammed krenaria jon ti na msove allahu ekber na me e than
kunte muaxhizun ue nurin lin nasi alem tena hakikaten en islamil gali
ishe mrekulli drit per ket njerzi ti na msove drejt islamin e shtrejt aaaaaa aaaaaaaaa aaaaaa
kunte mahbubun xhiden fi xhimi nauhi ebeden ma taibte li ummetike
ishe shum i dashur gjith nga ane mban kur ti jo su lodhe per umetin tend
kunte muaxhizun ue nurin lin nasi alem tena hakikaten en islamil gali
ishe mrekulli drit per ket njerzi ti na msove drejt islamin e shtrejt aaaaaaaaa aaaaaaaaaa aaaaa
kalbul muslimin jedeau rabbehu en neltekie bi en biai fi Xhenneti xhemian
zemra muslimanit lut zotin e vet tna bashkoj me ket pejgamber gjidhve ne xhenet
kunte muaxhizun ue nurin lin nasi alem tena hakikaten en islamil gali
ishe mrekulli drit per ket njerzi ti na mesove drejt islamin e shtrejt


Lyrics submited by lindaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019