Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpend Rama & Gazmend Krasniqi - Na U Mbyll Dera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pikun Lotët N'tok Me Ran
Se Haroj Atë Ditë Moj Nan
Ditë Bajrami ke Ditë Gëzimi
Mora Rugën e Mergimit
Shkun Shumë Muaj e Shumë Vite
Dhe Rinia Me Kaloj
Tash Po Kthehem Përpak Muj
Por Si Vendin e Huj

Na u Mbyll Dera Bir
As Kush Nuk Na Vjen
Gjdo ditë Po Shkojm
Ka Vdekja Athua Ne Mend te Bjen
Do te Vdes Me Sy Te Hapur
Kokën Do Ta Kthej Ka ti
Atje Ne Ballin e Dhomes
E ke Nje Fotografi

A ka Fjal Ma te Rand
Se fjala Gurbet Vete Nanen vete baben
Se ata ma shum i vret
Ne vend te huaj Kemi Mbet
Ste kam Afer Biri im Ti se din Sa me mungon
Bir nje perqafim


Shpend Rama & Gazmend Krasniqi - Na U Mbyll Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na U Mbyll Dera".
3. Video është e këngës "Na U Mbyll Dera", por nuk këndohet nga Shpend Rama & Gazmend Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpend Rama:


Komente 0