TEKSTESHQIP

Shpend Rama
Ramazani Si Vjet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ramazani Si Vjet" kënduar nga Shpend Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 30 Mars 2023, Shpend Rama publikon videoklipin "Ramazani Si Vjet". Kënga është kompozuar nga Lili Rama.