Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shpetim Franca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Shpetim Franca është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 14 Prill 2018, Shpetim Franca publikon videoklipin "Me 40 Vet". Muzika e këngës u punua nga vetë Shpetim Franca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Redioni

Astrit Rrenja

Fonci Nomja

Ylber Franca

Lavdim Kasumaj

Enver Ahmeti

Sevedin Hajolli

Sardi Gs

Xhevdeti

Geni Vesholli


Tags: Shpetim Franca

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet