Shpetim Franca
Shpetim Franca
Shpetim Franca
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Shpetim Franca është instrumentist dhe autor këngësh. Më datë 14 Prill 2018, Shpetim Franca publikon videoklipin "Me 40 Vet". Muzika e këngës u punua nga vetë Shpetim Franca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0