Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shpresa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Shpresa është një këngëtare e njohur. Në vitin 2007, Shpresa publikon albumin "Vullkan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareVullkan (2007)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arta Zeqiraj

Klara

Herolinda Bucaliu

Fikrije Bytyqi

Eris Hoxha

Anila Lilaj

Sevi

Nevila Qesko

Albana

Stela Brahimllari

Tags: Shpresa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet