A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpresa Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Shpresa Berisha është një këngëtare e njohur. Shpresa Berisha është këngëtare nga Kosova e muzikës popullore qytetare shqiptare. Veprimtaria muzikore Disa nga këngët e njohura të interpretuara nga Shpresa Berisha përfshijnë: "Për ty vuaj, për ty këndoj" "Me lule t'beharit" "Të desha me hakikat" "Turtulleshë" "Bukuroshja e lalës" "Fytyra jote" "M'ka marrë malli shpirt" "Çohi djema shalone atin" "Prizrenit" "Si t'ja bëj hallit" "Po del hëna" "Sy jeshile" "Tjetër...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbëresha Hajdari

Albana Bilalli

Blinera Krasniqi

Sadete Shkodra

Malda Susuri

Fjolla Krasniqi

Behare Shala

Antigona Sejdiu

Antigona Rustolli

Dorina Xerxa


Tags: Shpresa Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019