Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gojani - Qun Mula Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nga po vjen o more Qun Mula,
prej Kelmendit sot u ula
Prej Kelmendit o sot u ula,
mkan marr vesh se me asht zan rruga
Me asht zan rruga o me shumice,
prej Kastrat deri Kamnice
Ske zot Shqipe mal mbi male,
e kish fale zoti ket djale
Qpo gjemon ky mal I Hotit,
Podgorice o po kerset topi
Kerset topi o edhe pushka,
po naj vin do pat me Mushka
Nuk jam djale o per me korite,
jam Qun Mula pushke me qite x2


Ky tekst u dërgua nga Elion Kameri

Shpresa Gojani - Qun Mula
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qun Mula".
3. Video është e këngës "Qun Mula", por nuk këndohet nga Shpresa Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gojani:


Komente 0