Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gojani - Potpuri Dasmash (Gezuar 2020) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Une mendoj bashke t'jetojm
ma rrembeve shpirtin tim
nje jet e re plot dashuri
sot kalon kjo beqari
Ne dot vallzojm ne ket rini
dhe dollin kur qifti ngre
je sikur zan na kan zili
se martohemi ne te dy

Hidhe vallen lulja ime
Hidhe vallen ti o moj sorkadhe
Valle valle shqipetare
je beqar ke per te marr
Bini fort ju daire
Deri naten von gezimin ton
Valle valle kosovare
paska hije yll dashurie

(2x)

Ani mori nuse
ani qaf gastare
2x

Ani a don rruza moj
Nuse a don pare
2x

As nuk due rruza moj
As nuk due pare
2x

Por e due djalin o
djal te ri beqare
2x


Shpresa Gojani - Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Shpresa Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gojani:


Komente 0