Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gojani - Jam Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

hej jam shqip[tare bij e shqiptarit
jam e motra e Adem Jasharit

jam shqiptare bija e Petritit
o jam e motra Zahir Pajazitit

heej jam shqiptare bija e shqiptare
jam e motra e Hamz Jasharit

Bij e Nores dukagjinit
o jam e motra vllezrit Haradini

heej gjithmon tingull qiftelis
i kujtojm trimat e Malesis

moj serbi moj shtrig e vjeter
ne Kosov ski qka lyp ma tjeter

heej Kaqanik o shkamb e gur
(2x) gjithmon n kamb o per flamur
Shpresa Gojani
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/12/2019


Shpresa Gojani - Jam Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Shqiptare".
3. Video është e këngës "Jam Shqiptare", por nuk këndohet nga Shpresa Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gojani:


Komente 2