Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gojani - 500 Vjet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


500 vjet 500 vjet o gjemoi deti
500 vjet o qajti toka
500 vjet hajde priti kombi
Kush o po i del o zot ketij trolli

O Llap Drenice tane e kem dite
A per pushke e kane tradite
Sa here ngrehin gisht martines
N'gjak e lajne o shkaun e shkines

O msyn çetniket me hy ne Llap
Pushka e Zahirit o i lau n'gjak
Msyn çetniket me hy n'Drenice
Hamze Ademi ju kane dale ne prite

Msyn çetniket me hy n'Prekaz
Pushka e Ademit o i lau n'gjak

O Hamze Ademi n'prite kane dale
UÇK ju shkrujke ne balle
Zot i kombit dhe i ketij trolli
Legjendar Adem Jashari

Legjendar Adem Jashari


Shpresa Gojani - 500 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "500 Vjet".
3. Video është e këngës "500 Vjet", por nuk këndohet nga Shpresa Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gojani:


Komente 0