Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shpresa Jetullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Shpresa Jetullahu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alorja Senko

Albina Bekteshi

Valbona Sherifi

Ardiana Dili

Valmira Ramadani (Vali)

Sanije Behrami

Vanesa Nimanaj

Dionita Islamaj

Elida Daci-Gashi

Ezo Menic

Tags: Shpresa Jetullahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet