Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Veselaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Shpresa Veselaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Janar 2016, Shpresa Veselaj merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Genjeshtar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Thaqi

Sanije Doberdolani

Mihrije Lestrani

Dilja

Sirije Gagica

Kosovare Gashi

Ornela Guri

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Nazmije Demolli

Maria Lajçaj

Tags: Shpresa Veselaj, Shpresa Veseli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet