Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shpresim Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Shpresim Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai quhet Shpresim Ahmeti dhe është student shqiptar në Gjermani. I riu ka dalë në skenën e shfaqjes së tretë të sezonit të gjashtë të “The Voice of Germany” dhe ka mahnitur jurinë e publikun me zërin e tij. Talenti i 18-vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij brilant”. Më zërin e tij, bëri që juria të mendonte se mos në skenë janë dy persona dhe kështu hezituan që në fillim të shtypin edhe botonin. Më pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Loni Gashi

Sardi Strugaj

Stenaldo Mëhilli

Andi Stafuka

Gjesti

Noga

Red Bloody

Gussi

Petrit Geci

Gzim Ukiqi

Tags: Shpresim Ahmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet