Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shpresim Zylbehari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Gostivar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Shpresim Zylbehari është një këngëtar i njohur. Shpresim Zylbehari eshte nje nder kengetar me i njohur ne Gostivar. Feja e Shpresimit eshte musliman. Shkollen e larte e ka kryer ne "see-university tetovo" fakluteti i administrim biznesit. Pjesemarres ne Nota Fest 2003 dhe 2004. Në Prill 2006, Shpresim Zylbehari merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mijëra Fjalë". Më datë 27 Prill 2008, Shpresim Zylbehari publikon videoklipin "S'të Kërkoj". Më datë 24 Qershor 2009, Lori & Sphresim Zyl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Lutfiu

Elvir Hasani

Miki

Ylker Baliu

Aurel Amzai

Ylber Idrizi

Valon Rama

Trim Jakupi

Dr.Nushi

Acidi


Tags: Shpresim Zylbehari

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet