Shqipdona Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Mushtisht 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Shqipdona Behluli është një këngëtare e njohur. Eshte marre me aktivitete të ndryshme dhe është pjesë e shoqëris kulturore artistike "Jehona"-Therandë. Eshtë vajza e vëllaut të Shyhrete Behlulit. Shkollën e mesme e kreu në Therandë në gjimnazin "Jeta Re" më 2008. Shqipdona u martua vitin e kaluar dhe tani jeton ne Itali. Në vitin 2012, Shqipdona Behluli publikon albumin "Nuse Ne Gurbet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Viona Shabani

Teuta Blaka

Arbëresha Hajdari

Doruntina Disha

Elbenita Kajtazi

Llollo

Lady Cherry

Fjolla Shala

Blinera Krasniqi

Nita Bahtiri


Tags: Shqipdona Behluli

Krijo Një Kartolinë