Shqipdona Behluli
Shqipdona Behluli
Shqipdona Behluli
  • Vendlindja:
  • Mushtisht
  • Jeton në
  • Itali
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Shqipdona Behluli është këngëtare e njohur. Eshte marre me aktivitete të ndryshme dhe është pjesë e shoqëris kulturore artistike "Jehona"-Therandë. Eshtë vajza e vëllaut të Shyhrete Behlulit. Shkollën e mesme e kreu në Therandë në gjimnazin "Jeta Re" më 2008. Shqipdona u martua vitin e kaluar dhe tani jeton ne Itali.

Në vitin 2012, Shqipdona Behluli publikon albumin "Nuse Ne Gurbet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: sakii sakii   NEXOS NEXOS   Elelsa Elelsa  
Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Shqipdona Behluli »

Komente 2