Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipdona Behluli - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

zemer zemer dikur me the e tash je me nje tjeter me tradhtove me mashtrove duke me thene zemer e un beso se ti me don e me tjetren dit per dit shkon

sa her me the zemer e me tradhtove si ma bere kshtu kur un ty te du

mu zemer tjeterkuj shpirt ti veq i mashtron njerzt e mir

ti veq i mashtron njerzt e mirrrrrrr


Ky tekst u dërgua nga Donaaaaaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipdona Behluli - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Shqipdona Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipdona Behluli:


Komente 0