Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipdona Behluli - Pa Mas Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

pa mas te kam dashur e ti qka me bere jeten ta dhash e ti me mashtrove a esht e mundur keshtu them po qka te bej kur esht e vertet

mendova se mu m´ke dasht e me tjtren cdo dit takohesh

mendova se mu ama dhe zemren e me tjetern dashurohesh

aaaaaaaaaaaa sa me dhemb qe ti me tjetren ma ndrrove ket vend

a mos ka qen me e bukur mos ka qen me e ndershme qe at tjetren e deshe

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sa te doja por e shoh se e paskam pasur gabim qe te deshta ne fillim rend kam gau qe ty te du e smuj me te harruu

mendova se mu ama dhe zemren e me tjetern dashurohesh

aaaaaaaaaaaa sa me dhemb qe ti me tjetren ma ndrrove ket vend

a mos ka qen me e bukur mos ka qen me e ndershme qe at tjetren e deshe

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.


Ky tekst u dërgua nga  saraa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipdona Behluli - Pa Mas Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Mas Te Du".
3. Video është e këngës "Pa Mas Te Du", por nuk këndohet nga Shqipdona Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipdona Behluli:


Komente 0