Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Mos Me Pyet Se Si Jom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos me pyet se si jam kur e dje se si ndjehem
mos lotooooo nese shkoj e asnjeher sktheheeem.

R.x1
Nese nje dit m’troket n’der e mkerkon falje 1000 her
nuk dot xhesh kur te un asnjeheeer te un pranver.

Nese uuun ta kthej shpiiiinen e un maaaa nuk te flaaas
ti me thuuuaj lamtumiiiir e te luuuutem mos meee ndjek pas.

R.x2
Nese nje dit m’troket n’deer e mkerkon falje 1000 her
nuk do xheesh kur te uuun asnjeeeher te un pranver.


Ky tekst u dërgua nga Mss.p...


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Abazi - Mos Me Pyet Se Si Jom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Pyet Se Si Jom".
3. Video është e këngës "Mos Me Pyet Se Si Jom", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0