Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Deri Kur Te Jetoj E Vetme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Deri kur t jetoj e vetme,askush nuk ma thot,
deri kur ket rrug gurbeti do ta qaj me lot,
para se te behesh,gati po te uroj fat,
si kujtim nga dashuria,lotin po ta jap.

Ref: 2x
kthehu sa ma shpejt te lutem,
se veq ty te kam,
veshtir qenka jeta,
kur pran teje sjam.

mos me ik shpirt,pa ti puthur buzet veq nji her
le te jet kjo her efundit,qe ket rrug e merr...2x

Ref: 2x
kthehu sa ma shpejt te lutem,
se veq ty te kam,
veshtir qenka jeta,
kur pran teje sjam.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova

Shqipe Abazi - Deri Kur Te Jetoj E Vetme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Kur Te Jetoj E Vetme".
3. Video është e këngës "Deri Kur Te Jetoj E Vetme", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0