Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Sot Po Te Mallkoj Me Gjith Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Sot po te mallkoj me zemer,
fat nuk dote kesh, kam gabuar
si qdo femer tmirat kan qu pesh,
ja ke nis me dal me tjetren dhe spo e pranon,
perseri vazhdon me tjetren, ska njeri qe ta ndalon.

(refreni)(2x)
Me mashtruar syt e tu syt e tu,
Qe aq shum ju kam besu ju kam besu,
me prentove dashuri pa kufi e tash,
ku mbete ti genjeshtari zi

(2x)
Te beso se te deshta, isha shum e re,
tash e di shka pres nga jeta ska gezim ska hare..

(refreni)(4x)
Me mashtruar syt e tu syt e tu,
qaq shum ju kam besu ju kam besu,
me prentove dashuri pa kufi e thash,
ku mbete ti genjeshtari zi.


Ky tekst u dërgua nga Petrit M

Shqipe Abazi - Sot Po Te Mallkoj Me Gjith Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Po Te Mallkoj Me Gjith Zemer".
3. Video është e këngës "Sot Po Te Mallkoj Me Gjith Zemer", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0