Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Luje Vallen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

luje vallen luj aman

rex:2*
me mindil te pardh e

ani ma ke shtatin moj sikur lul e bore si kur e bore

hyni xhith ne valle mos juvi pertes sonte sdota nadlim kangen deri ne menxhes ah man
hyni xhith ne valle mos ju vi prites sonte sdo ta nadlim kangen deri ne menxhes

luje vallen luj aman

rex:2*
o me krat shqiponjes
ani ma ke shtaten moj

rex:2*
o si kur lul e bores

hyni gjith ne valle mos ju vi pritest sonte sdo ta ndalim kangen deri ne menxhes

o hyni xhith ne valle mos ju vi prites sonte sdo ta nadalim kangen deri ne menxhes

rex:2*
hyni xhith ne valla mos ju vi prites sonte sdota nadalim kangen deri ne menxhes


Ky tekst u dërgua nga Anduela Salihu

Shqipe Abazi - Luje Vallen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Vallen".
3. Video është e këngës "Luje Vallen", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0