Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shqipe Abazi - Eja Eja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/02/2011

2011-02-05T00:45:12+00:00Deri kur t'jetoj pa ty
ah ky mall m'dogji n'shpirt
s'kam as fuqi t'jetoj
deri kur plaget ti sheroj......2x

Ref:
aaaaaa aaaaa aaaa
ku je ti ku humbe
ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes

eja eja eja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes.

Pse s'me prite me gjat
pse s'me the dhe nji fjal
ndoshta jeten ke ndryshu
dikend tjeter don me martu......2x

Ref:
aaaa aaaaa aaa
ku je ti ku humbe
ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty dua te vdes..

muzika....

ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes......2x


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet