Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Shuni Motra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shuni gra, oo e shuni femije e,
do ta mbajna oo more pak qetesie
do ta mbajna more pak qetesie

Pak qetesie oo duhet me mbajte e,
per me ni oo oh lulijen tuj kjajte eh
per me ni oo oh lulijen tuj kjajte eh


Ky tekst u dërgua nga Doruntinaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Abazi - Shuni Motra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuni Motra".
3. Video është e këngës "Shuni Motra", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0