Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Jetoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hëna nuk ndriçon
dielli rreze nuk lëshon
gjithcka ka ndryshu
prej ditës që ke shku
vetëm lotët e mia
skan pushu

Sa dua ta di
me cilën jeton tani
at kujtohem apo krejt m'ke fshi

Jetoj unë vetëm për një çast
Jetoj njëherë të jemi bashkë

яєƒƒ:
Bota le te bëj sehir
le të flasin keq e mir
zemra ime pa ty është vështir.2x

Ti i lumtur je
hallet e mia nuk i ke
sikur pak ta dish
menjëherë tek une do vish
e gjithë jetën me mua do të rrish.

Sa dua ta di
me cilën jeton tani
at kujtohem apo krejt m'ke fshi

Jetoj unë vetëm për një çast
Jetoj njëherë të jemi bashkë.

Bota le të bëj sehir
le të flasin keq e mir
zemra ime pa ty është vështir.2x


Ky tekst u dërgua nga Avdilz.


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Abazi - Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj".
3. Video është e këngës "Jetoj", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0