Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Moj E Mira E Gostivarit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ani moj e majra
ti mje ma e heshmja
2x

Me shum cauca une dola
por si taj sun gjeta
2x

Sikur taj sun gjeta
moj lulja e malit
2x

Sikur me u rrit e majro
ne mes Gostivarit
2x

Sikur taj sun gjeta
moj lulja e molles
2x

Sikur me u rrit e majro
ne mes te Tetoves
2x


Hallall nan ti a po ma bon
erdhen krushqit nan jalla tuj m'prit jan
2x

Udh e mar oj bij udh e mar
hallall muni bij o udh e mar
2x

Hallall bab ti a po ma bon
erdhen krushqit o jalla tuj m'prit jan
2x

Udh e mar oj bij udh e mar
hallall muni bij o udh e mar
2x


Shqipe Abazi - Moj E Mira E Gostivarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira E Gostivarit".
3. Video është e këngës "Moj E Mira E Gostivarit", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0