TEKSTESHQIP

Shqipe Abazi
Dy Minuta
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Minuta" kënduar nga Shqipe Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi krijimi muzikor ka ardhur online i kompletuar nga ana vizuale me videoklip, i cili u publikua më 20 Tetor 2012.