Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Moj Xhemile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E moj Xhemile
O moj kunat
E ku na e morre
At nafak x2

E mu nafaka
O m'ka diftu e
O te aj djali
Per me shku e x2

E moj Xhemile
Moj bukuri
o pse s'e merr
Çat djal te ri x2

E hajde hajde
O marshalla
O te aj djali
O Alla x2

...

E moj Xhemile
Ty t'shitoft zana
O pse s'nigjon
Se çka thot nana x2

E hajde hajde
O marshalla
O te aj djali
O Alla x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Kastrati - Moj Xhemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Xhemile".
3. Video është e këngës "Moj Xhemile", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0