Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Dera E Huj Moj Nuse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dera e huj moj nuse
Valla shume e rand x2

Dashte s'dashte vjerren
Nan duhesh me i than x2

Kur te thot ty vjerra
Nuse me i pjek petllat x2

Mos i thuj moj nuse
Po i ndreqi vetllat x2

...

Hajt moj nusja jon o
Valla mos ki derte x2

Ani se keto fjal o
Jane veç per adete x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Kastrati - Dera E Huj Moj Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dera E Huj Moj Nuse".
3. Video është e këngës "Dera E Huj Moj Nuse", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0