Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48
BIOGRAFIA: Shqipe Krivenjeva është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 23 Nëntor 2010, Shqipe Krivenjeva & Lum Fejzullahu publikojnë videoklipin "Fundi Im". Më datë 13 Prill 2011, Shqipe Krivenjeva publikon videoklipin "Potpuri Dasmsh 2011". Në Qershor 2011, Ylber Aliu & Shqipe Krivenjeva marrin pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Nuk E Meriton". Më datë 10 Tetor 2011, Shqipe Krivenjeva publikon videoklipin "Lamtumir". Në vitin 2011, Shqipe Krivenjeva publikon albumin "Nuse U Bona". Në vitin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥Kenge Dasmash (2016)

Do Ta Kallim Dhe Pike (2013)

Kalle Vllau Jonë Me Raketa (2012)

Neve Nuk Na Dhimset Malli (2012)

Nuse U Bona (2011)

Erdhen Keret (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Monda Lestrani

Arlinda Dragaj

Genta Lestrani

Arta Grajqevci

Entela Ilirjani

Albina Burrniku

Liliana Kanina

Sevi

Mimoza Abedini

Luljeta Kuraja

Tags: Shqipe Krivenjeva


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet