TEKSTESHQIP

Shqipe Krivenjeva
Egzistoj
Lyrics

kur te shikoj harroj edhe te flasi
i dashur me fal
humbas per nje qast kur zemra nis te flas
per tyy
papritmaaas kur te shikoj harroj edhe te flasi
i dashur me fal
humbas per nje qast kur zemra nis te flas
per tyy papritmaas
veq nje fjale ty te ben te ndjeheshdjal krenar
puthje par ka nga pas vetmin si nje ziliqar
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
egzistoj se te dua
dhe jetoj me puthjet e tua
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
dashurooooooooooooooooooj
nje ditar mbaj ne duar emrin tend ne qdo flet e
kam shkruar i dashur
mbete gjithmon i pari ne zemer dhe prap te dua
ne qdo vendd ku jam hija jote me ndjek nga pas
ndoshta jem pak e marr dahsuria te len pa fjale
ref:2x
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
egzistoj se te dua
dhe jetoj me puthjet e tua
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
dashurooooooooooooooooooj