Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shqipja 2000

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
Shqipja 2000 është një produksion shumë i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

OTR Records

FAF Studio

Pro Video

F-M Studio Univers

Red World Production

Musical

Shqipja Master

Fenix Studio

Super Star

Albatrade

Tags: Shqipja 2000


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet