Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipja Master
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  20

Shqipja Master është produksion dhe video produksion shumë i njohur. Shqipja Master eshte formuar ne vitin 2003. Kompania publikon muzike nga te gjitha rrymat muzikore. Shtepia diskografike merr persiper promovimin dhe shperndarjen e albumeve ne Shqiperi dhe diaspore. Shume kengetare i kane besuar kesaj shtepie diskografike promovimin e albumeve te tyre, si edhe realizimin e klipeve te kengeve, te cilat kane lene gjurme ne muziken shqiptare. Ne vitin 2010, duke pare interesimin e shume miqve tane brenda dhe jashte vendit, kemi ngritur nje stacion muzikor, i cili ishte ne paketen e Digitalbit, ne platformen Abcom dhe Ipko ne Kosove. Shqipja Master realizon xhirime, vidieoklipe, reklama, animacione, dokumentare dhe filma.

Në vitin 2005, Produksioni Shqipja Master publikojnë albumin "Kendojne Bukuroshet '05".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet