Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiponja Muhaxheri - Nusja Jone E Mire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E mire e mire
Nusja jone e mire x2

O po rrezon o
Barabar me lire x2

E madhe e madhe
Nusja jone e madhe x2

O po rrezon o
Para me minare x2

...

E bukur e bukur
Nusja jone e bukur x2

O po vallezon o
Valla sikur flutur x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Shqiponja Muhaxheri - Nusja Jone E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jone E Mire".
3. Video është e këngës "Nusja Jone E Mire", por nuk këndohet nga Shqiponja Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiponja Muhaxheri:


Komente 0